MMKD Çalışma Gruplarına Davetlisiniz!

MMKD YK 2023/25 faaliyetlerinin sürdürülebilir yürütülmesi için (sadece bireysel üyelerin görev alabileceği) çalışma gruplarının hem YK’yla hem de kendi aralarında eşgüdüm içinde çalışabileceği yatay bir örgütlenme modeli hedeflenmiştir.
 
Çalışma Gruplarının amacı ve faaliyet alanlarıyla birlikte ihtiyaç duyulduğunu düşündüğümüz görevleri tanımladığımız dosyayı buradan inceleyebilirsiniz.
 
Üyelerin çalışma gruplarında görev alma motivasyonlarını ve almak istedikleri görevlere dair deneyimlerini bir arada görebilmek için hazırlanan başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.
 
Her üye en fazla 2 çalışma grubunda yer alabilir. Çalışma gruplarında görev dağılımı, grup üyeleri ve YK’nın birlikte yapacağı toplantı sonunda kesinleşir.
 
Son başvuru tarihi: 12 Nisan Çarşamba günü gece yarısına kadar
 
Birlikte üretmenin MMKD’nin faaliyetlerini geliştirip etki alanını daha fazla genişletebileceğimize olan inancımızla, sizleri MMKD YK 2023/25 Çalışma Gruplarında aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 
Çalışma gruplarına dair soru ve önerilerinizi bilgi@mmkd.org.tr adresinden bize yazabilirsiniz.
 
*** Çalışma gruplarında yer almak için hemen MMKD üyeliğine başvurabilirsiniz. Gerekli evraklar bilgisi ve başvuru formuna buradan ulaşabilir ve başvuru dosyanızı bilgi@mmkd.org.tr adresine gönderebilirsiniz.
 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir